Series
Ratings
20
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Burn the House DownRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Mother GamesRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
My Dangerous WifeRated ★ 3.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0