Movies
Ratings
339
BugoniaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Just MercyRated ★ 4.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
The Children ActRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
52-Hertz WhalesRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5