Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- すいかRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0- I Need a FairyRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Pure LoveRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 3.5- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0