Movies
Ratings
1480
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Frost/NixonRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 0.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
A City of SadnessRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 1.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5