Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 1.0
LIFERated ★ 3.5