Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Moon HeeRated ★ 2.5
Age of WarriorsRated ★ 2.0
5th RepublicRated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5- BodyguardRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- KkangsooniRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.0
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
SangdoRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 2.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 3.5