Series
Ratings
575
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5- The First Night With the DukeRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Season 1Rated ★ 2.5