Movies
Ratings
42
Christmas in AugustRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
The HolidayRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 1.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
CubeRated ★ 2.0