Series
Ratings
92
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
PlutoRated ★ 4.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0