Titles you rated
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0