Movies
Ratings
524
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The RIPRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
LincolnRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 2.0
HeatRated ★ 4.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5