Movies
Ratings
405
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
FatherhoodRated ★ 4.5
A Dog's Way HomeRated ★ 4.5
102 DalmatiansRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.5
SinkholeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
Reign Over MeRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 2.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0