Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Dynamite KissRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 2.5