Movies
Ratings
819
The Great BattleRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5- My Father Is HeroRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 4.0
Under SiegeRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0