Movies
Ratings
474
The MartianRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5- Tears In The ArcticRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
Long Live the KingRated ★ 2.0- The WindowRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0