Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0