Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FacelessRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The AbandonedRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
The Weekend AwayRated ★ 3.0
No Way UpRated ★ 2.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.5