Titles you rated
Let's EatRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0