Series
Ratings
22
ChernobylRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
- Men on a MissionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0- GonRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0