Movies
Ratings
443
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0