Series
Ratings
77
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5