Movies
Ratings
17
Rough NightRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0