Movies
Ratings
86
CommitmentRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 4.5
CartRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.5