Series
Ratings
157
Game of ThronesRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0
- Prison Break Season 5Rated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 4.5
RipleyRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0