Series
Ratings
47
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 2.5
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5