Series
Ratings
140
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
Hazure Skill "Kinomi Master": Skill no Mi (Tabetara Shinu) wo Mugen ni Taberareru You ni Natta Ken ni TsuiteRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
- Forgotten SeasonRated ★ 3.5
The Beginning After the EndRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- The Dragon Next DoorRated ★ 2.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride Season 2 Part 2Rated ★ 3.0
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 1.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5