Series
Ratings
190
Low LifeRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The WireRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5