Movies
Ratings
237
Better DaysRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 2.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 4.0
Single in SeoulRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5