Series
Ratings
14
She Was PrettyRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
VIPRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0