Titles you rated
The White Lotus Season 1Rated ★ 3.5
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Hacks Season 4Rated ★ 4.5
Hacks Season 2Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Succession Season 4Rated ★ 4.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Hacks Season 1Rated ★ 4.0