Series
Ratings
21
DynastyRated ★ 3.0
DynastyRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
CalifornicationRated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 3.5
CalifornicationRated ★ 3.0
CalifornicationRated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 4.5
CalifornicationRated ★ 4.0
CalifornicationRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
GirlbossRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0