Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
EuphoriaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
BiohackersRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5