Series
Ratings
60
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5