Series
Ratings
92
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Dirty Pop: The Boy Band ScamRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0