Series
Ratings
21
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GhostRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0