Series
Ratings
42
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 1.5- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 1.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5