Series
Ratings
28
Blue Spring RideRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5