Series
Ratings
190
Pretend It's a CityRated ★ 5.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Secret VampireRated ★ 2.5
LudwigRated ★ 4.5
One Room AngelRated ★ 3.5
Perfect ProposeRated ★ 4.5
Lily FeverRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
HyenaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Kei x Yaku: Dangerous PartnersRated ★ 3.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 2.0- Secret RelationshipRated ★ 1.5