Movies
Ratings
142
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
FluRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0