Movies
Ratings
37
InfernoRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
ItRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Angry Birds MovieRated ★ 3.5
Secret SuperstarRated ★ 3.5
GintamaRated ★ 3.5
Student of the YearRated ★ 2.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.5