Series
Ratings
71
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Lockwood & Co.Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Community Season 4Rated ★ 4.0