Movies
Ratings
1040
TRON: AresRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
The UnionRated ★ 2.0
PreyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Transformers OneRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0