Movies
Ratings
172
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5