Series
Ratings
309
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
TexhnolyzeRated ★ 5.0
The Fairly OddParentsRated ★ 2.0
The Fairly OddParentsRated ★ 2.5
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 4.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0- The Fairly OddParentsRated ★ 5.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0
The Fairly OddParentsRated ★ 5.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0
The Boy Next DoorRated ★ 3.5
Fujoshi, Ukkari Gei ni KokuruRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Free!Rated ★ 3.0