Series
Ratings
256
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
IribitoRated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 0.5
FenceRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Riding a UnicornRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.0
AntarcticaRated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 4.0
My Home HeroRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.5