Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The DinosaursRated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Record of Ragnarok ⅢRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.5
Tougen AnkiRated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0