Movies
Ratings
1713
Project Hail MaryRated ★ 5.0- HumintRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 3.0
The Platform 2Rated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5