Series
Ratings
649
Sounds of WinterRated ★ 3.5
FenceRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Aozora BeerRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 4.5
A Calm Sea and Beautiful Days with YouRated ★ 4.5
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 4.0
Tokyo Camouflage HourRated ★ 4.0
Beside the Hearth at Alice-san's HouseRated ★ 3.5
Kurasumeitono Jyosi, Zenin SukidesitaRated ★ 3.5
White SpringRated ★ 3.5
Is a Family Like This Worth Keeping?Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
BuntmanRated ★ 2.5
WingmanRated ★ 3.5- Miraino watashini bukkamasareru!?Rated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 3.5
I Fell in Love with the Girl who gave Me an EraserRated ★ 4.0
#RemoloveRated ★ 3.5
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 3.0