Movies
Ratings
180
The Black PhoneRated ★ 4.0
ElvisRated ★ 2.0
SmileRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.5
MEGANRated ★ 3.5
Without RemorseRated ★ 4.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.0
He's All ThatRated ★ 3.0
Space Jam: A New LegacyRated ★ 3.5
Tall Girl 2Rated ★ 2.5
Honey GirlsRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
BoltRated ★ 2.0
A Journal for JordanRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Poetic JusticeRated ★ 5.0
AfterRated ★ 5.0
Free GuyRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0