Movies
Ratings
135
The BrutalistRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0